نهال هانی بری سزلابینکا

Lonicera caerulea Czelabinka

Czelabinka نهال هانی بری سزلابینکا

این رقم به ارتفاع170 سانتی متر میرسد.گیاه خیلی قوی هست و خیلی پربار خوشمزه و خیلی درشت و رقم دیر رسی است.برای گرذه افشان از ارقام Duet, Aurora, Borealis, Boreal Beauty ve Boreal Beast میتوان استفاده کرذ.

اطلاعات گیاه هانی بری

هانی بری (honeyberry)   بال یئمیشی تورک دیلی

معروف به گیاه سیبری این گیاه از خانواده ( vaccinum) بلوبری نیست بلکه از خانواده لونیسرا(lonicera)

گل هانی بری مقاوم به 7- سرما  است و مقاومت اصلی گیاه به 45- سرما میرسد این یک گیاهیست با پرورش آسان است با ارقام بسیار زیاد و همینطور دوست داشتنی .مثل بلوبری نیاز به خاک اسیدی و ph پایین ندارد .

این گیاه کمیاب با ضاهر عجیب پرورش خیلی راحتی داره و با میوه دهی زیاد و با ماندگاری بیشتر میوه ها و مقاومت شدیدی به بیماری ها .

با طعمی شبیح به بلوبری کمی خوشمزتر در جهان از میوهایش بصورت تازه خوری خشک شده  یخ زده مربا  شراب آبمیوه استفاده میشود

هر گونه کپی بردار پیگرد قانونی دارد و بدون ذکر منبع جرم محصوب میشود

نویسنده: modir

سلام خدمت علاقه مندان عزیز میخوام براتون چگونگی تشکیل شرکت BESTPLANT را توضیح بدم من از سال 1393 تحقیقاتم را درباره گیاه بلوبری شروع کردم که این تحقیقات راجب چگونگی رشد بلوبری و تفاوت انواع واریته ها بود که سال 1396 طول کشید که متوجه شدم در ایران چندین واریته معمولی به فروش میرسه که من از قیمتش جویا شدم دیدم واقعا خیلی گران قیمت هست حدود 10برابر قیمت فروش در لهستان بود بنابرین تصمیم به وارد کردن این گیاه کردم من موفق به وارد کردن 20عدد بلوبری شدم البته ارقامی که نه تنها مقاوم به سرما هستند بلکه مقاومت زیادی به گرما داشتند خلاصه سرتان رو درد نیارم من 20 عدد بلوبری رو به ثیمت خیلی کم فروختم بعد برای سفارش چندین گیاه متفاوت به هلند سفر کردم رفتنم به هلند باعث شد من گیاهان نایاب زیادی که در ایران نمیشد بدست آورد را به هر نحوی خرید و وارد کنم و الان به کمک خداوند بهترین ارقام گیاهان گرمسیری و سردسیری را به صورت عمده وارد میکنم و به قیمتهای بسیار منصفانه به نهالستانها و کشاورزان عزیز میرسانم سعی به این دارم که بزرگترین نمایشگاه گل و گیاه رو با تاییدیه سازمان کشت صنعت اروبایی را در شهر خودم یعنی ارومیه افتتاح کنم به امید روزی که بتوانم با قیمت های بسیار مناسب کمکی کنم برای مدرن سازی کشاورزی ایران و توسعه صنعت کشاورزی باتشکر توحید محمدزاده

  1. سلام و خسته نباشید جناب یعنی این گیاهان واقعی هستند توی تراس و باغ میشه کشت کرد؟ و اینکه خودتون وارد میکنید یا واسطه هستید؟

    1. با سلام بله کاملا واقعی هستند و ما نمایندگی از کشورهای اروپایی و گاهی آسیایی وارد میکنیم و تماما بروشور دار و سالم و بدون واسطه هستند.

  2. سلام
    قیمت این نهال ها چقدر هستش؟

    1. سلام عدی ۱۴۰ تومن هست و نیاز به گرده افشان داره باید بیشتر از دو عدد کاشته بشه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این برچسب ها <abbr title=“HyperText Markup Language”>HTML</abbr> و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

لطفا برای خرید محصولات با شماره همراه 09145106607 تماس بگیرید مهندس توحید محمدزاده @best_plant رد کردن

X